Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Tamanu olej

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C.  Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Kozmetický výrobok. Obsah:100 ml

Je známy pre svoje antineuralgické, protizápalové, antimikrobiálne vlastnosti, ktoré boli preukázané v klinických testoch, v ktorých  dosiahol pozoruhodné výsledky aj pri porovnaní s antibiotikami. Účinnosť tohto oleja bola preukázaná pri kožných zápaloch a vredoch, hnisavých ranách po popáleninách, infekciách močového ústrojenstva a plesniach na pokožke. Používa sa na hojenie ťažkých rán, proti bolesti pri reumatizme, ischiase či pásovom opare a rôznych iných chorobách spôsobovaných baktériami či plesňami.  Pomáha pri porezaní, uštipnutí hmyzom, pri bolestivých kĺboch, natiahnutých svaloch, ale aj neuralgických bolestiach.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)