Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby
AKCIA

Slivkový olej 250ml BIO

Slivkový olej 250ml BIO
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000392
Expirácia 06/2017 .

Olej zo slivkových jadier 100% BIO

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:250 ml

Tento olej  je relatívne nový olej, lisuje sa za studena bez použitia tepla alebo chemických rozpúšťadiel. Jadrá   obsahujú okolo 20% oleja.  Vzniknutý olej je zlatý a veľmi aromatický. Je bohatý na kyselinu olejovú (60-80%), kyselinu linoleovú (15-25%), alfa-tokoferol (vitamín E), vitamín B, provitamín B5 (beta-karotén) a beta-sito sterol. To dáva oleji vynikajúce hydratačné vlastnosti a veľkú stabilitu.

Aké sú zdravotné prínosy slivkového oleja? 
Konzumácia slivkového  oleja je myšlienka na podporu budovania vlhkosť v tele, má schopnosť obehu vody v tele. Olej  sa používa na mazanie a zjemnenie čriev a táto vlastnosť sa používa na liečbu zápchy kvôli nedostatku telových tekutín. Olej sa používa aj na liečbu opuchov a podporu močenia.

Existujú dva hlavné aspekty, ktoré si všimnete prakticky ihneď po aplikácii. Po prvé je to skôr silno aromatická, má bohatú mandľovo- marcipánovú vôňu. Po druhé, je jedným  z najrýchlejších olejov, ktoré sa vstrebávajú  do pokožky, tým olej zanecháva pleť krásnu a mäkké, ale vôbec nie mastnú.  Olej sa používa na  obohatenie pre krémy, masti,  oleje a zmesi obzvlášť užitočné pre suchú, zrelú, citlivú  pokožku.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)