Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Olej z červenej ríbezle

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C.Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah: 250 ml

Plody ríbezle spolu s rakytníkom patria v našich zemepisných šírkach medzi najbohatšie zdroje vitamínu C. Olej je bohatým zdrojom gama-linoleové kyseliny, ďalej obsahuje omega-6-nenasytené kyseliny, alfa- linolenové kyseliny a omega-3-nenasycené kyseliny. Na základe tohto zloženia olej priaznivo vplýva na imunitný systém, pomáha pri chrípke a nachladnutí, pôsobí na rozširovanie ciev a tým ovplyvňuje hodnotu tlaku, má priaznivý vplyv na detoxikáciu organizmu, ženám pomáha pri problémoch v období menopauzy a pri bolestivej menštruácii, má močopudné účinky a podporuje potenie.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.
Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)