Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Reishi olej BIO - Ganoderma Lucidum

Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.

Použitie

  • Vnútorne : 1-3 čajové lyžičky denne najlepšie 20-30 minút pred jedlom, môže sa pridávať i do stravy.
  • Vonkajšie : Natierať pokožku, sliznicu na postihnutých alebo žiadaných miestach minimálne 1-2 krát denne.
  • Zloženie : Reishi olej 100% jednodruhový
  • Obsah: 40 ml
 

Tento olej napomáha regenerovať obličky a pečeň po zaťažení klasickými liečivami, liečivami či hepatitídou. Kyselina ganoderová navyše znižuje krvný tlak, lipoproteíny, hodnoty trigliceridov. Typickými vlastnosťami ganodermy sú ukludňovať kašeľ, premieňať hlieny a pôsobiť anti - astmaticky. Olej znižuje toxické a vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania. Podporuje  a reguluje T a B lymfocity, potláča šírenie nádorových buniek. Je vhodný pri liečbe onkologických ochorení, zvyšuje imunitu, upravuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje telesnú odolnosť voči rôznym chorobám, mú upokojujúci účinok na centrálnu nervovú sústavu, zmierňuje bolesti, napomáha pri vykašliavaní, efektívne pôsobí na hladké svalstvo v prieduškách a v črevnom systéme, posilňuje srdce, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a krvný tlak, zlepšuje imunitu.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)