Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Propolis ECHINACEA extra 3% spray 25ml

Propolis ECHINACEA extra 3% spray 25ml
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000085
Záručná doba
2 roky

PM Propolis ECHINACEA spray

Kombinácia Echinacey a Propolisu využíva  vlastnosti Propolisu a synergické účinky Propolisu a Echinacey k možnosti  zvyšovaniu odolnosti organizmu voči zápalovým ochoreniam,predovšetkým v krku a ústach.Posilňuje všetky mukozne membrány respiračného traktu. Pozitívne ovplyvňuje metabolické pochody organizmu a obranyschopnosť organizmu.Reguluje činnosť mikroorganizmov v ústnej dutine.Výrobok je vhodný ja ako dezinfekcia pokožky po bodnutí hmyzom. Oblasť použitia -môže potláčať zápalovosť ďasien,zubnej drene,priedušiek,nosohltanu,hrdla -odstraňuje pachové zložky z úst -reguluje prirodzené mikroorganizmy v dutine ústnej -dezinfikuje pokožku po bodnutí hmyzom ZloženiePropolis rafinovaný štand. 2% Echinacea purpurea 1% Mentol 0,1% Aspartám 0,5% Alkohol 60% add 100% Dávkovanie 3xdenne 3 až 5 vstrekov do dutiny ústnej Upozornenie Nevhodné pre deti do 14 rokov,pre epileptikov a osoby citlivé na včelie produkty.Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať len po porade s lekárom.Obsahuje zdroj fenylalanínu Skladovanie Skladovať na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote Minimálna trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby Balenie 25 ml.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)