Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby
Doporučuje sa hlavne pri nervovom vyčerpaní a duševnej slabosti, výpadkoch pamäte, špatnej koncentrácii.

Olej z para orechov

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:250 ml

Je veľmi výživný, obsahuje 70% tukov, 15% bielkovín a 7% sacharidov. Mimo to obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, E a D, seléndraslík, vápnik,fosfor, horčík a železo. Doporučuje sa hlavne pri nervovom vyčerpaní a duševnej slabosti, výpadkoch pamäte, špatnej koncentrácii atd. Kvôli vysokému obsahu vitamínu B1 a jeho priaznivému účinku na nervovú sústavu by mali piť olej z para orechov aj tí, ktorí sa snažia prestať fajčiť.Pri nervových poruchách, ako je podráždenosť, špatná koncentrácia, výpadky pamäti, depresie, znížená výkonnosť ,olej dodá energiu vďaka proteínom, bohatému zastúpeniu minerálov a vysokému obsahu nasýtených mastných kyselín- olej je výdatným zdrojom energie.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)