Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Olej z medvedieho cesnaku olej lisovaný za studena zo semien  Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno nalačno) a večer pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah: 100 ml

Rastlina je veľmi účinná a pomáha pri najrôznejších neduhoch. Znižuje krvný tlak, zmierňuje žalúdočné problémy, pomáha pri kŕčových žilách aj v boji s cholesterolom, čistí cievy. Odporúčame ju podávať aj pri zápchach a hnačke, neznášajú ho rôzne črevné parazity, ako škrkavky a hlísty. Medvedí cesnak je tiež prírodné antibiotikum.
Zloženie: macerát - slnečnicový olej, medvedí cesnak.


NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.
 

Zloženie: macerát - slnečnicový olej, medvedí cesnak

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)