Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Olej z malinových semien BIO 100 ml

Olej z malinových semien
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000226
UV 30 - 50, vhodný na opaľovanie - BEZ CHÉMIE!

Olej z malinových jadier

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:100 ml.

Olej z malinových semien Aktívne latky: Malinový olej je plný vitamínov E a A – vynikajúci antioxidant, omega mastných kyselín.  Vzácny olej, ktorý dokáže účinne chrániť pokožku po celý deň. Má veľmi silný ochranný SPF faktor 30 - 50. Je bohatý na vitamín E, vďaka ktorému braní starnutiu pokožky a poškodzovaniu buniek.

Účinok:

prevencia rakoviny prostaty a prsníka

silný protizápalový a antioxidačný účinok

vitamín E bráni starnutiu pokožky

chráni pred UV žiarením

obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny

Olej za studena lisovaný z malinových semien je bohatý na omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, celkovo obsahuje až 83 % esenciálnych mastných kyselín. Výborne sa hodí k vnútornému užívaniu. Zabezpečí ochranu vašej pokožky po celý deň. Prináša úľavu citlivej a začervenanej pokožke, pomáha pri ekzémoch, vyrážkach, lupienke a iných kožných ochoreniach. Po nanesení na pokožku vytvára bariéru lipidov, ktoré poskytujú ochranu pokožke a zaisťuje tak udržanie optimálnej vlhkosti pokožky. Vyniká svojimi antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Olej je bohatý na vitamín E vo forme alfa-tokoferolu a gama-tokoferolu , čo sú dva dôležité antioxidanty, vďaka ktorým pokožka pomalšie starne. Odbúrava voľne radikály a zvyšuje imunitu u starších osôb. Okrem toho obsahuje aj vitamín A. Je dobre vstrebateľný. Tiež je veľmi vhodný pri prevencii proti zápalu ďasien. Olej je známy pre svoje zjemňujúce účinky na pokožku vlasov -  používa sa pri získaní nádherných lesklých vlasov. Vlasy sa budú nádherne lesknúť a žiariť.

zdroj informácií - internet

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)