Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Melbromenox 30 tbl.

Melbromenox 30 tbl.
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000074
Záručná doba
2 roky

V súčastnom urýchlenom životnom štýle sa ženy a dievčatá stretávajú s celou radou psychosomatických a organických ťažkostí.V období dospievania a mladostí sú to predovšetkým dermatologické problémy,nepravidelná a bolestivá menštruácia a celá rada psychických syndromov.V období medzi 40 a 58 rokom života sa stupňujú psychosomatické ťažkosti u 50% až 90% žien.K najčastejším prejavom patrí:nočné potenie,poruchy spánku,priberanie na hmotnosti,depresia,kolísanie krvného tlaku,bolesti hlavy.Vkrádajú sa organické problémy,ktoré prezentujú vysychanie pokožky a sliznice s následnou bolesťou pri pohlavnom styku.Objavujú sa poruchy štítnej žľazy,vylučovanie inzulínu a výmena kostnej drene,čo má za následok vznik choroby dnešnej doby-osteoporozy.Ochabovanie výroby hormónov je spúšťačom klimaktéria,ktoré vedie v konečnej fáze ku menopauzy. Uvedené problémy sú spojené s nedostatočnou hormonálnou činnosťou.Moderná medicína lieči tieto problémy z 80%-ou úspešnosťou podávaním vhodných hormonálnych prípravkou.Avšak nie všetky ženy a dievčatá môžu podstupovať túto liečbu.

Potravinový doplnok Purus - MEDA MelbroMenox znásobuje výsledok hormonálnej liečby. Tajomstvom úspechu synergického pôsobenia fermentovaného peľu a materskejkašičky je jednoduché.Fermentovaný kvetný peľ je zdrojom biologicky dostupných minerálov,dôležitých aminokyselín,vitamínov a všetkých stopových prvkov vo vyváženom zložení.Tieto obsahové látky sú nevyhnutné pri zachovávaní správnych životných funkcií.Materská kašička pôsobí ako biostimulátor organizmu,podporuje tvorbu červených krviniek a povzbudzuje látkovú výmenu.Testy ďalej preukázali,že všetky ženy užívajúce tento špeciálny peľ s materskou kašičkou vykazovali viac životnej radosti,zlepšila sa ich schopnosť koncentrácie a ich sexuálny život získal pozitívnu hodnotu. Oblasť použitie Priaznivo ovplyvňuje metabolizmus kostných buniek a tým zabraňuje stratám kostnej hmoty. Znižuje riziko osteoporozy ,rakoviny prsníkov a hrubého čreva Zmierňuje ťažkosti sprevádzajúce obdobie klimaktéria,ako sú návaly tepla a potenie,poruchy spánku,problémy so sústredením,nepríjemné vysychanie sliznice,syndrom chronickej únavy Podporuje odolnosť voči bakteriálnym a vírovým onemocneniam Zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu,duševnú a telesnú výkonnosť,upravuje celkový krvný obraz Obnovuje hormonálnu a duševnú rovnováhu prirodzenou cestou Navodzuje pocit spokojnosti a radosti zo života Spomaľuje alebo zastavuje priebeh osteoporozy. Ovplyvňuje plodnosť v reprodukčnom veku,zlepšuje sexuálne funkcie pri dlhodobom užívaní. Zloženie: na 100 g Fermentovaný peľ perga 73,0 g Včelia materská kašička 6,4 g Vitamín C6,0 gKoenzym Q10 3,0 g Propolis rafinovaný 2,0 g Pomocné látky Stearan horečnatý Dávkovanie3xdenne 1 kapsula pred jedlom prvých 10 dní,2xdenne 1 kapsula pred jedlom druhých 10 dní,1xdenne 1 kapsula pred raňajkami ďalších 10 dní.ODPORUCA SA DLHODOBO UZIVAT JEDNU KAPSULU DENNE .Upozornenie Výrobok nie je vhodný pre deti do 14 rokov,pre tehotné ženy a osoby citlivé navčelie produkty.Produkt nie je určený na diagnózu, liečbu alebo prevenciu chorôb.Skladovať v suchu pri teplote do 25 °C Minimálna trvanlivosť 24 mesiacov od dátumu výroby Balenie 30 želatínových kapslí

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)