Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Melbroman pre mužov 30 tbl

Melbroman pre mužov 30 tbl
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000081
Záručná doba
2 roky

Je to špeciálny výživový doplnok pre regeneráciu a vitalizáciu mužského organizmu. Odstraňuje únavu, stres a nesústredenosť, priaznivo ovplyvňuje sexuálnu aktivitu a mužskú plodnosť, znižuje riziko prostaty. Podporuje srdečnú činnosť, rozširovanie ciev a ich elasticitu, upravuje krvný tlak a tvorbu červených krviniek. Priaznivo ovplyvňuje mentálne funkcie, zlepšuje pamäť, znižuje účinky starnutia a riziko osteoporózy. Napomáha detoxikácií pečene, znižuje hladinu cholesterolu a podporuje rast svalovej hmoty.Obsah použitia: Špeciálny výživový doplnok pre regeneráciu mužského organizmu s mimoriadnym obsahom materskej kašičky, ženšeňu, špeciálneho včelieho pylu perga a koenzymu Q 10. -vitalizuje organizmus, odstraňuje únavu, stres a nesústredenosť, priaznivo ovplyvňuje sexuálnu aktivitu, potenciu a mužskú plodnosť. -podporuje srdečnú činnosť, rozširovanie ciev a ich elasticitu, upravuje krvný tlak a tvorbu červených krviniek -znižuje účinky starnutia, pozitívne ovlivňuje mentálne funkcie, zlepšuje pamäť -napomáha detoxikácii pečene a znižovaniu hladiny cholesterolu -zvyšuje obranyschopnosť organizmu proti bakteriálnym a vírovým ochoreniam -pôsobí na organizmus ako imunostimulant a na rast svalovej hmoty hlavne u športovcov  -chráni pred aktivitou voľných radikálov- znižuje riziko vzniku osteoporózy a zväčšenej prostaty Zloženie: Účinné látky v 1 cps: Panax ginseng- všehoj žeňšenový (7 % ginsenosidov) 50 mg, Pyl Perga (peľ z plastov fermentovanými včelami) 362 mg, Propolis rafinovaný štandardizovaný 10 mg, Materská kašička (lyofilizovaná) 33 mg, Koenzym Q 10 15 mg, Vitamín C 30 mg. Dávkovanie: 1 x až 3 x denne zjesť 1 kapsulu a zapiť trochou vody cca 10 minút pred jedlom alebo nechať v ústach voľne rozplynúť. Upozornenie: Opatrnosť musia mať osoby citlivé na včelí produkty. Skladovanie: Skladovať na tmavom a suchom mieste pri izbovej teploteMinimálna trvanlivosť: 36 mesiacov od dátumu výroby Balenie: 30 kapsúl v 1 balení.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.
Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)