Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Makadamový olej BIO 250ml

Makadamový olej BIO 250ml
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000205
Záručná doba
2 roky

Makadamový olej

olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:250 ml

Asi málokto vedel,  že makadamový  olej je naozaj úžasný pre telo i vlasy. Je to prirodzený a zvláčňujúci olej, ktorý vie uhasiť suchú pokožku, zvyšuje hebkosť vo vlasoch a  lieči poškodenie nechtovej kože. Ak chcete plne ťažiť z výhod Makadamového oleja, nalejeme jednu šialku oleja a v mikrovlnnej rúre a zohrievame ju po dobu 20-30 sekúnd. Nechajte olej vychladnúť na izbovú teplotu a použite na masáž vlasov a vlasovej pokožky a na suchých miestach na pokožke. Tento olej môže tiež dodať veľký lesk vlasom a doplniť vlhkosť, ktorú ocenia chemicky ošetrené vlasy. Dodáva vlasom viac pružnosti, pomáha predchádzať poškodeniu a rozštiepeniu končekov.  Odporúča sa, aby bol olej ľahko aplikovaný od korienkov až ku koncom a potom prečesaný  rovnomerne po stranách hlavy. Možno ho použiť na vlhké alebo suché vlasy. Uvidíte predovšetkým dramatické výsledky, keď je olej aplikovaný na vlhké vlasy. Olej vytvára hladký a elegantný povrch, ktorý uzavrie  vlhkosť a dodáva vlasom  neuveriteľný lesk. " Olej obsahuje vitamín B, vápnik, železo a fosfor.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.
Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)