Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Olej z kukuričných klíčkov

je bohatý na vitamíny ako sú napr. B, C, D, ďalej obsahuje veľké množstvo esenciálnych mastných kyselín ( až 70%) Kukuričné klíčky obsahujú veľa živín dôležitých pre organizmus, ako napr. draslík, provitamín A. Olej môže znížiť hladinu cholesterolu a pôsobiť priaznivo na nervový systém. Vo forme panenského oleja, čiže lisované za studena, sú všetky dôležité látky zachovávané skoro bez strát. Vhodný produkt aj pre bezlepkovú diétu Výborný olej na studenú kuchyňu. Môže sa pridávať aj do polievok či omáčok, odporúča sa ale vlievať až po čiastočnom vychladnutí pokrmov. 250ml

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)