Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

TINKTÚRA Z KOSTIHOJA LEKÁRSKEHO

NÁVOD LEN NA VONKAJŠIE POUŽITIE : POSTIHNUTÉ MIESTO SA NATIERA,MASÍRUJE  ASPOŇ 3X PO MINUTE,ALEBO OBKLAD ZÁBAL,KTORÝ SA NAVLHČÍ TAK ABY VYDRŽAL VLHKÝ 4-6HODÍN.VYMIEŇA SA 3X ZA 24HODÍN.DOBA UŽÍVANIA OD 3DNÍ AŽ DO 22DNÍ PODLA VÁŽNOSTI POŠKODENIA TKANIVA.

Kostihojová tinktúra

KOSTIHOJ +  NEPREKONATELNÉ PRÍRODNÉ "LEPIDLO -SPOJIVO"   NATUR CHIRURG

PRAVÁ A POCTIVÁ TINKTÚRA Z LIEČIVÝCH BYLÍN  GARANTOVANÁ DOBA VÝLUHU MIN 20 DNÍ

VÝHODY TINKTÚRY OPROTI MASŤIAM KRÉMOM,GÉLOM:- V ALKOHOLE ROZPUSTENÉ A NAVIAZANÉ ÚČINNÉ LÁTKY SÚ KONCENTROVANEJŠIE A RÝCHLO PRENIKAJÚ KU POŠKODENÉMU MIESTU PRETO ZABEZPEČUJE---

-DOKONALÉ A RÝCHLE HOJENIE POŠKODENÝCH ČASTÍ

-SKRACUJE DOBU LIEČENIA O 50-70%

-ZNIŽUJE PRAH BOLESTI -REGENERUJE VŠETKY VRSTVY KOŽE A SPOJIVOVÉ TKANIVÁ TÝM,ŽE AKTIVUJE DELENIE BUNIEK V KTORÝCH JE PODPORENÁ TVORBA KOLAGÉNU,ELASTÍNU, CHONDROTONÍNU,KYS.HYALURONOVEJ .

INDIKACIE

-VŠETKY DRUHY ZLOMENÍN KOSTÍ

-NATRHNUTÉ, NATIAHNUTÉ  SVALY ,ŠĽACHY, VÄZY, VÝRONY -ZÁPALY A BOLESTI KĽBOV,POŠKODENÉ CHRUPAVKY,VYSYCHANIE KLBOVÝCH PRIESTOROV -ZÁPALY OKOSTNICE DASIEN, ŽÍL,PRÍNOSOVÝCH DUTÍN -ARTROZA,ARTRITÍDA,REUMA,DNA, -RANY KOŽE-HLBOKÉ A HNISAVÉ RANY PO PLASTICKÝCH A OPERAČNÝCH ZÁKROKOCH,ZLE HOJACE -HEMATOMY,OPUCHY,TENISOVÝ LAKEŤ -BERCOVÉ VREDY,KRČOVÉ ŽILY, HEMOROIDY -PRELEŽANINY, OMRZLINY,POPÁLENINY ,KRVNÉ PODLIATINY,MODRINY,

ZLOŽENIE: TINKTÚRA OBSAHUJE ALKOHOL A V ŇOM VYLUHOVANÉ ÚČINNÉ LÁTKY LIEČIVÝCH BYLÍN  Účinné látky: Alantoin, alkaloidy, intermedin, acetylintermedin, consolidin, consolicin, symphytin, echimidin, laziokarpin, symphytocynoglossin, metylpyronin, lykopsamin, acetyllykopsamin, triesloviny, sliz, škrob, triterpeny, steroly, aminokyseliny, pryskyrice, silice, cholin, vápník, asparagin.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)