Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby
Kokosík je jedinečná starostlivosť o pokožku bábätiek hneď od narodenia. Tento jemný a šetrný olej je zpracovaný inovatívnou technológiou, vďaka ktorej Kokosík neobsahuje zbytkové nečistoty, nežiaduce látky, kaly, kvasinky, pliesne a nežiadúce cukry. Je ideálnou starostlivosťou o citlivú pleť tých najmenších.

Od začiatku vývoja nášho Kokosíku, nám išlo predovšetkým o to, aby sme získali čistú esenciu z dužiny kokosového orecha bez kalov, zvyškových nečistôt, kvasiniek, plesní a nežiadúcich cukrov. A to sa nám podarilo. Kokosík sme, vrátane obalu, nechali podrobiť u Európskej dermatologickej organizácie laboratórnym dermatologickým testom kvality a čistoty a získali sme certifikát 179/1/2016.

Okrem vývoja samotného Kokosíku sme sa ale veľmi starostlivo venovali aj jeho obale. Jednalo sa nám o to, aby obal bol praktický a nerozbil sa, pretože pri kúpaní a manipulácii s malým bábätkom k takejto nehode môže ľahko dôjsť. Po dlhom hľadaní sme našli výrobcu tvrdeného plastu, ktorý sa nám zaručil čistotou jeho produktu, takže obal na Kokosík neobsahuje ftaláty, o čom svedčí vyššie spomínaný certifikát Európskej dermatologickej organizácie.

Kokosík je čistý kokosový olej získavaný lisovaním za studena, ktorý nie je vďaka inovatívnej technológii chemicky čistený, denaturovaný, tepelne spracovávaný, umelo parfémované ani nijako inak stabilizovaný. Kokosík je skrátka čistá prírodná esencia, ktorá má blahodarný vplyv na pokožku všetkých, vrátane novorodencov, ktorým je primárne venovaná.

Kokosový olej obsahuje celý rad vitamínov, minerálov a omega mastných kyselín, ktoré majú priaznivý vplyv na stav pokožky, vlasov a nechtov. Výborne sa hodí aj ako balzam na precitlivenú pleť, ktorú dokáže rýchlo a bez vedľajších príznakov upokojiť. Kokosík možné používať k priamej aplikácii na pleť, ale tiež postačí kávová lyžička do kúpeľa vášho bábätka a budete mať istotu, že jeho vlásky aj pokožka budú hĺbkovo hydratované, vyživené, získajú prirodzenú bariéru proti škodlivým vonkajším vplyvom. A ako bonus môžete brať, že vaše bábätko bude krásne voňať.

Krajina pôvodu
Česká republika, spoločnosť Wolfberry s.r.o.

obsah
200 ml
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)