Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby
Proti kôrnateniu ciev!

Horčičný olej BIO

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:250 ml

 

Spôsobuje prekrvenie zažívacieho traktu a tým urýchľovanie trávenia a látkovej výmeny, olej sa doporučuje pri špatnej funkcii čriev (dochádza ku zvýšeniu tvorby žalúdočných štiav a ku zrýchleniu činnosti čriev), tvorbe žlče, používa sa pri kôrnatení ciev a pri úprave vysokého krvného tlaku, uvoľňuje upchatý nos a prehrieva priedušky (doporučujeme teplý olej priložiť na postihnuté miesto). Olej obsahuje vitamín E, ktorý pomáha znižovať cholesterol, je dôležitý v reprodukčných procesoch a pre fungovanie pohlavných orgánov.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)