Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Graviola 60 cps

Graviola 60 cps
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000071
Záručná doba
2 roky

Graviola 
Legendárny rastlinný produkt z dažďových amazonských pralesov patrí k najpredávanejším doplnkom stravy po roku 2000. Naše kapsule obsahujú vysoko čistý extrakt z plodu Gravioly štandardizovaný na obsah 5% anonových acetogeninov

Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje:
Anona ostnitá (Anona muricata) extr.10:1 300 mg, Mikrokryštalická celulóza (plnidlo), Stearan hořečnatý rostlinný a oxid křemičítý (protispékavé látky), obal kapsule: želatina.

Doporučené dávkovanie:
1-2 cps denne, max 3cps .

Upozornenie: 
Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre tehotné, dojčiace ženy a deti. Môže znižovať krvný tlak. Pri dlhodobom užívaní je vhodné podávať s 2 hodinovým odstupom probiotickú kultúry.

ZAUJÍMAVOSTI A LITERÁRNE REŠARŽE

Graviola v súčasnosti nemá v EU schválené zdravotné tvrdenia.

Jej vedecky doložené použitie sa traduje od r. 1940. Graviolu preslávili prítomne anonové acetogeniny, u ktorých bol popísaný selektívny efekt na bunečný systém. Likviduje poškodené mutujúce bunky a nenapádajú bunky zdravé. Normalizuje psychické výkyvy a kŕčové indispozície žalúdku a svalov. Vytvárajú nehostinné prostredie pro bakterie, vírusy a vyššie nežiadúce mikroorganizmy (parazity).
(Prevzato z: Dr. Leslie Taylor: The Heling power of Rainforest Herbs, Square one Publishers, NY 2005, str. 288-294.) 
 

Obsah balení: 60 cps, dávka na 60

Výrobca Purus Meda CZ

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)