Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby
AKCIA

Figový olej 50 ml BIO

Figový olej
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000403
Rozpúšťa usadené škodliviny v močovom trakte, zlepšuje schopnosť sústrediť sa , má podobné účinky ako antidepresíva / vylepšuje náladu / .

expirácia 06/2017.

Figový olej 50 ml 100% za studena lisovaný olej BIO - zo semien


100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie: skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:50 ml

Konzumovanie figového oleja blahodárne pôsobí na zlepšovanie sústredenia sa na vykonávané činnosti, upokojuje a kladne pôsobí na nervy. Ďalej znižuje tlak krvi, no v nejednom prípade ho úplne vyrovnáva. Známa je účinnosť pri zápche. Nedávno japonskí vedci objavili, že figy obsahujú množstvo protirakovynových látok. Lekári zvýšenú konzumáciu fíg odporúčajú aj ženám, ktoré z genetických dôvodov môžu byť ohrozené, že u nich prepukne rakovina prsníkov. Význam pre zdravie - zlepšuje trávenie, bojuje proti zápche / pôsobia ako prirodzené preháňadlo / , ideálne na odkyslenie organizmu, rozpúšťa hlieny a tým pomáha pri prechladnutí, kašli a zápale priedušiek, pôsobí močopudne a rozpúšťa usadené škodliviny v močovom trakte, zlepšuje schopnosť sústrediť sa , má podobné účinky ako antidepresíva / vylepšuje náladu / .
 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)