Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Estragonový olej

olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:100 ml

Estragonový olej stimuluje chuť do jedla a má výrazný vplyv na tráviaci systém. To môže byť užitočné pre anorexiu, dyspepsiu, flatulenciu, čkanie, vnútorné kŕče a nervové poruchy trávenia, rovnako ako užitočné pre menštruačné bolesti a v období menopauzy.Estragónový olej má silnú, korenistú vôňu, zo zdravotného hľadiska reguluje menštruáciu, upravuje nepravidelnú arytmiu a posilňuje činnosť srdca a to najmä vo vyššom veku.Vynikajúci na dochutenie jedál hlavne z rýb.Vhodný na masírovanie- zahrieva stuhnuté svalstvo, stlmuje bolesť. Vyrobené v EU. Objem 100 ml. Zloženie- BIO slnečnicový olej,estragonový olej ( 25% podiel) Spotrebujte do dátumu uvedenom na obale.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)