Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

D - Manosa 30 tbl.

D - Manosa 30 tbl.
 
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000082
Záručná doba
2 roky

Môže eliminovať až 90% zápalov močových ciest a močového mechúra už do dvoch až troch dní. Spoločné pôsobenie manosy s propolisom je pôsobí rýchlo a veľmi efektívne. Zápal močových ciest alebo močového je bolestivým ochorením,ktoré nás z pravidla donúti navštíviť lekára-špecialistu.Medzi najčastejších pôvodcov zápalu je baktéria E-coli.Miliony ľudí majú každý rok aspoň jednu skúsenosť s akútnym zápalom močového mechúra alebo močových ciest.U žien je toto ochorenie v poradí na druhom mieste v počte vynútených návštev lekára.Bežná liečba infekcie močového mechúra a zápalu ľadvín si vyžaduje antibiotiká a antimikrobiálne lieky,ktoré sa musia užívať minimálne desať dní až po niekoľko mesiacov,aby došlo k zvládnutiu infekcii. Klinické štúdie dokázali schopnosť manosy zabrániť nositeľovi infekcie –baktérii E –coli prichytiť sa k vnútornej stene močových ciest(močového mechúra,močovej trubice,ľadvín)čím sa dosiahlo ich vyplavenie pri močení.Efekt manosy je zosilnený propolisom,ktorého účinky boli už známe z dávneho Egypta.Okrem toho bráni v existencii ďalší baktériam,kvasinkovým a plesňovým kultúram,ktoré sa často vyskytujú v urologickom trakte. Liečba antibiotikami zasahuje a oslabuje celý organizmus a ničí životne dôležitú mikrofloru.Zničenie mikroflóry antibiotikami vedie často ku vzniku črevných kandidoz a kvasinkových infekcií v urologickom a pohlavnom trakte.Manosa pôsobí len miestne v ľadvinách a urologickom trakte,pretože po vstrebaní sa rýchlo vylúči močom. manosa v krvnom obehu nezvyšuje hladinu cukru,takže je vhodná aj pre diabetikov.Pôsobí čisto fyzikálne a to tak,že vytvorí ochranný film,ktorý nedovoľuje uroinfekciám napádať steny ľadvín a močového komplexu.Tažké infekčné a chronické zápaly močových ciest sa po konzultácii s urológom riešia zvýšením dávky,prípadne kombináciou terapií manosy s propolisom a antibiotikami. Klinické testy dokázali 50 krát silnejší efekt manosy s propolisom oproti prírodným prípravkom na báze brusníc,ktoré pôsobia podobne.Vdaka tomu že manosa nie je metabolizovaná a nezvyšuje hladinu cukru v krvi je vhodná aj pre diabetikov. Nespôsobuje kvasinkovú infekciu Zloženie1 tableta(530 mg) obsahuje: D-manosa 400 mg Propolis extrakt 10 mg Mikrokryštalická celulóza 100 mgPomocné látky Polyethylenglykol, stearan horečnatý Dávkovanie 1 až 2 tablety 2×denne zjesť 20-30 minút pred jedlom, zapiť pohárom vody Energetická hodnota 2 kj=0,48 kcal v 100 g:377,4 kj=89.9 kcalUpozornenie Uchovávajte mimo dosahu detí.Výrobok nieje určený k používaniu ako náhrada stravy.Neprekračujte doporučenú dávku.Nie je určený pre tehotné alebo dojčiace ženy a detí.Výrobok nie je vhodný pre osoby citlivé na včelie produkty. Skladovanie Skladujte pri teplote do 25 °Chráňte pred slnkom. Minimálna trvanlivosť 24 mesiacov od dátumu výroby Balenie 30 tabliet

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

Preto pre podrobnejší popis výrobku treba kliknúť na "Detail produktu", ktorý je pod každým obrázkom daného výrobku.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)