Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby

Čajovníkový olej

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:100 ml

Olej má celý rad živín, má svetlú farbu a rýdzu chuť a vôňu. Rôzne výskumy ukazujú, že pri dlhodobom užívať nám môže  pomôcť regulovať krvný tlak, kontrolovať ischemickú chorobu srdca, môže znížiť cholesterol v krvi, pretože je bohatý na rôzne nenasýtené mastné kyseliny ako kyselina olejová, kyselina linolová a kyselina linolénová, taktiež obsahuje  rôzne druhy stopových prvkov, ktoré nemôže naše telo získať.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)