Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby
Olej je vhodný pri kožných problémoch, doporučuje sa použiť ako ochrana pred vetrom alebo slnkom.

Broskyňový olej

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Kozmetický výrobok. Obsah:100 ml
 
Olej  sa získava z jadra broskyne. Je bohatý na polynenasýtené mastné kyseliny, vrátane kyseliny linolovej a kyseliny olejovej, ktoré pomáhajú udržať vlhkosť v pleti a tým sa dosiahne potrebná pružnosť. Olej je tiež bohatým zdrojom antioxidantov, ktoré pôsobia proti starnutiu pokožky, olej čistí póry na koži, čím pokožku zmäkčuje a tým je jemnejšia. Úžasné pre svoje blahodarné vlastnosti na nápravu poškodenej kože v prípadoch zápalov, ekzémov alebo lupienky, olej sa doporučuje použiť ako ochrana pred vetrom alebo slnkom.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)