Zdieľanie
 Sociálne počítadlá
 Doprava k Vám
 Podporované platby
Pôsobí najmä na zápaly žalúdka, čriev, ľadvín i pečene.

Anízový olej BIO

Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu kávovú lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla vonkajšie použitie - podľa potreby Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste pri izbovej teplote do 22°C.Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Obsah:100 ml

Má výrazné respiračné účinky, pomáha odkašliavať, lieči aj zápaly horných dýchacích ciest, uľavuje od kašľa a pomáha proti kŕčom. Pôsobí aj proti chronickej bronchitíde, anízový  olej pomáha  pri problémoch s trávením, zmierňuje plynatosť, pomáha pri bolestiach žalúdka, urýchľuje trávenie, podporuje tvorbu žlče a pomôže vám aj zbaviť sa kŕčov v žalúdku, podporuje tvorbu materského mlieka. Jeho účinky sa do neho prenášajú, pomáha preto aj pri kolikách, má aj protizápalové účinky. Pôsobí najmä na zápaly žalúdka, čriev, ľadvín i pečene, olej pomáha aj ženám, ktoré trápia menštruačné ťažkosti, najmä závrate, migrény, ale najmä bolesť brucha a nepríjemné kŕče, vynikajúce respiračné účinky, podporuje aj potenie a jeho príjemná vôňa rozohrieva celé telo, je ideálny aj na liečbu chrípky a prechladnutia,  olej má sladkú vôňu, ktorá príjemne zahrieva, je preto ideálny aj na zmiernenie depresie. Tento prírodný olej upokojuje, zlepšuje náladu a pomáha pri celkovom psychickom vyčerpaní, dodáva pokožke jemnosť a pružnosť, je tiež vhodný na liečbu popálenín.

Zhrnutie- Ukľudňuje, pomáha pri nachladnutí, problémoch s tráviacim traktom, uvoľňuje bolesti brucha, plynatosť, kŕče, spríjemňuje dýchanie, osviežuje a dezinfikuje vzduch, pôsobí aj ako repelent, patrí medzi afrodiziaka. Anízový olej je vhodný pre všetky typy pleti. Používa sa pre ústnu hygienu, pri nachladnutí a bronchitíde - masti alebo obklady na hrudník, do masážnych prípravkov. Nepoužívať pri epilepsii. Neprekračovať odporúčanú dávku.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených  zdrojov na internete, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)